Szafy wnękowe

Szafy wnękowe zrobione na wymiar pozwalają wykorzystać powierzchnię ściany na całej jej wysokości, a dzięki przesuwanym drzwiom w żaden sposób nie ograniczają pozostałej przestrzeni pomieszczenia. Dzięki zróżnicowanym wielkościom półek mogą pełnić rolę szafy na ubrania, schowka na buty czy miejsca na pościel. Na życzenie klienta ich fronty wykonujemy z lustra, co pozwala poszerzyć funkcję szafy wnękowej o dodatkowe funkcje np. garderoby czy toaletki. Eleganckie materiały, zastosowane do ich produkcji, sprawiają, że stanowią ozdobę każdego pomieszczenia.

NASZE SZAFY WNĘKOWE TO:

  • bezpieczeństwo i komfort użytkowania
  • 2 lat gwarancji
  • sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
  • najwyższa jakość montażu

WYKONAMY DLA CIEBIE:

  • szafy do zabudowy z klasycznymi wypełnieniami z płyty laminowanej, lustra, szyby (w wielu dostępnych kolorach)
  • szafy na wysoki połysk z frontami z płyty lakierowanej – idealne do nowoczesnych wnętrz
  • szafy z grafiką na szkle
  • szafy narożnikowe i zabudowy skosów (poddasza)
  • funkcjonalne garderoby
 

Meble kuchenne

Kuchnia to pomieszczenie bardzo trudne do zagospodarowania. Lodówka wymaga bliskości kontaktu, a pomiędzy okapem a oknem jest przestrzeń, której nie da się powiększyć na zawołanie. Meble kuchenne robione na zamówienie to idealne rozwiązanie. Nie wymagają przearanżowania przestrzeni. Po prostu idealnie wypełniają tę, która im pozostała.

Meble łazienkowe

Łazienka to miejsce, w którym projekty indywidualne okazują się szczególnie przydatne. Elementy zamontowane na stałe, takie jak umywalka czy prysznic wymuszają określone zagospodarowanie przestrzeni. A niewielka przestrzeń, w której ledwie mieści się kosz na brudne ubrania, wymaga inteligentnych rozwiązań.
Meble łazienkowe na zamówienie pozwalają maksymalnie wykorzystać dostępną powierzchnię, dopasować meble do możliwości, jakie stwarza pomieszczenie i zaaranżować wnętrza w sposób intuicyjny.

Pozostałe

Szafa 2 to także wiele rozwiązań nieszablonowych, unikalnych, robionych na specjalne życzenie naszych klientów. Możemy pochwalić się nietypowymi zabudowami dla barów, biur, recepcji hoteli i szpitali. Wykonujemy również stoły i blaty pasujące do pozostałych elementów zabudowy.

Ładowanie…